New Page 1

Januar 2012
7. Pohod na Tolsti vrh

Tretje planinsko orientacijsko tekmovanje
Mladinski odsek Stonoga PD Nazarje je v soboto, dne 4. aprila 2009, organiziral tretje planinsko orientacijsko tekmovanje, v planinski orientacijski ligi Smrekovec-sezona 2008/09. Tekmovanja se je udeležilo 30 ekip, s skupno okoli 130 tekmovalcev iz PD Velenje, PD Šoštanj, PD Gornji Grad, PD Vinska Gora, PD Rečica ob Savinji, PD Ljubno ob Savinji in PD Nazarje, kategorij od A do E. Tekmovanje je potekalo brez zapletov in poškodb. Orientacijska pot je potekala s startom in ciljem na športnem igrišču Nazarje, se nadaljevala preko Žlabra, Zavodic, proti Končkemu križu, Dobrovelj, na Žagarjev vrh, do Lok pri Mozirju ter nazaj na izhodišče. Proge ekip so se razlikovale glede na zahtevnost, prav vsi pa so poleg znanja iz orientacije morali pokazati tudi znanje iz planinstva. Po vseh opravljenih nalogah je sledil pregled le teh, sešteli smo točke in razglasili zmagovalce.

Galerija slik >>>

Rezultati >>>